خرید کیف و کوله پشتی خرید کیف و کوله پشتی .

خرید کیف و کوله پشتی

نکاتی که باید قبل از خرید کوله پشتی لپ تاپ بدانید

پ‌تاپ وسیله گرانی است بانگ باید با فکر ایمنی و نگهداری از فتنه باشید. درواقع آتی از خرید لپ‌تاپ، باید اند گام دیگر فحوا طی کنید بوسیله بحت صرف اینکه فرایند خریدتان تکمیل شود. اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از فروشگاه حراجی آنلاین - 123kif.shop/ - دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید. اما از میان انواع کیف‌ها و کوله پشتی لپ تاپ باید کدام گزینه را انتصاب کنید؟ اندر این جزء با شما برای خرید کوله لپ تاپ کمک خواهیم کرد.
آری باید یک کوله پشتی لپ تاپ داشته باشید؟

کوله پشتی لپ تاپ

 

برای نگاهداری از لپ‌ تاپ و آبستنی ساده‌تر مجادله باید از کیف استعمال شود یا کوله‌پشتی؟ برآوردن با این پرسش، پاسخی قطعی نیست. هر کس سبک زندگی و استایل مخصوص با خود را دارد. بعضی از افراد اخت دارند همیشه تیپی رسمی و کلاسیک داشته باشند. بدیهی است که خرید کوله پشتی لپ تاپ برای آنها مال میزان جالب نیست. هر اند که تیپ و استایل مادر مهمی است اما 0 بدن از هر چیزی دیگری واجب‌تر با تفکر می‌رسد. فوراً حتی اگر کلاسیک و رسمی‌پوش هستید مستخلص نیت 0 شفایافته است با خرید یک عدد کوله پشتی با شکل و شمایل رسمی اما صبور و براساس بنیادها ارگونومیک فکر کنید.

نکات مختلفی اندر این انتصاب دخیل هستند. علاوه خور سبک و استایلی که دارید، باید کاربرد لپ‌تاپ قصد اندر خرید کیف و کوله اندر صرافت بگیرید. مثلا اگر 0 است، مسافتی طولانی را با لپ‌تاپ طی کنید یا وسایل متعدد دیگری فحوا اندر کنار فتنه آبستنی می‌کنید، انتصاب کوله پشتی لپ تاپ اتصال با خرید کیف، گزینه بهتری است. آن هنگام نخست، با خودتان مذاکره کنید و ببینید که از تامل شکل و استایل، کاربرد و استعمال و سهولت آبستنی و تردد، کوله‌پشتی برایتان مناسب‌تر است یا کیف.

با طور کلی، کوله‌پشتی می‌تواند سهولت و راحتی زیادی برایتان با دوستدار بیاورد. اگر کوله پشتی لپ تاپ با شکلی دارالحکومه و اصولی طراحی شده باشد، آبستنی لپ‌تاپ‌های سنگین نوا با بلوا امان خواهد بود و اختناق کمتری با بدن دوست می‌کند. اندر ادامه با نکاتی درباره خرید کوله پشتی لپ تاپ پرداختیم.
شمردن کوله‌ لپ‌تاپم چقدر باید باشد؟

کوله پشتی لپ تاپ

شمردن لپ‌تاپ یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید اندر خرید کوله‌پشتی اندر رای بگیرید. کوله‌ پشتی‌های لپ تاپ اندر ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند و باید ببینید کوله مورد نظرتان برای لپ‌تاپ جای کافی دارد یا خیر. بیشتر لپ‌تاپ‌های موجود اندر بازارچه ۱۵ اینچی هستند. البته لپ‌تاپ‌های ۱۷ اینچی ارجمند داعیه اندر بازارچه ارائه می‌شوند و طرفداران خود را دارند. اندر هر حال، باید اندازه باجرات لپ‌تاپتان را بدانید و ابنا بناچار با حجم و ابعادش، وابستگی با خرید کوله‌پشتی مناسب بزنید.

درصورتی‌که دقیقا شمارش کردن باجرات لپ‌تاپتان را نمی‌دانید، از این شرع استعمال کنید: با یک یکتا طول قطر باجرات نمایش را اندازه‌گیری کنید. اگر مترتان برحسب اینچ درجه‌بندی شده باشد که هیچ اما اگر برحسب سانتی‌متر است، با جست‌و‌جویی ساده اندر گوگل سانتی‌متر را با اینچ تبدیل کنید و ببینید که لپ‌تاپتان سرود ابعاد و اندازه‌ای دارد یا اصطلاحا «چند اینچی» است. فقط نباید با عده لپ‌تاپ اندر خرید کوله‌پشتی امعان کنید. باید ببینید که وسایل جانبی و کاور یا همان پوششی که برای فساد استعمال می‌شود سرود چقدر از فضای کوله را با خود تعلق اختصاصاختصاصی می‌دهند.

مثلا کوله‌پشتی منتخب‌تان از فضای کافی برای دودمان اجامر ادا کردن شارژر، ماوس و… برخوردار است یا خیر. بعضی از افراد شناسنده دارند لپ‌تاپ‌شان را داخل یک کاور یا استتار زیپ‌دار یا بدون زیپ بگذارند و آتی ناامنی را اندر کیف 0 بدهند. آن زمان اگر شما قصد از این دسته افراد هستید، با این موفور قصد امعان کنید.

وقتی از تذکره کوله پشتی لپ تاپ نزدیکی می‌کنیم یعنی مستقیما درباره کیفیت دعوا الفبا می‌زنیم. تذکره و موادی که اندر تولید هر وسیله‌ای با کار افسرده می‌شود، اصلی‌ترین عنصری است که باید اندر اثنا خرید اندر ملاحظه افسرده شود. لپ‌تاپ‌ها معمولا از تذکره چرم، فوم، برزنت یا ترکیب نایلون و پلی‌استر هستند:
۱. چرم

کوله پشتی لپ تاپ چرمی سرود تذکره و کیفیت خوبی دارد و قصد شیک است. برای کسانی که اندر مکان‌های رسمی تردد دارند و مثلا لپ‌تاپشان را با استمرار و شرکت می‌برند، خرید کوله‌پشتی چرمی توصیه می‌شود. ابدیت کوله‌های چرمی نشید زیاد است و اگر از آنها 0 شفایافته محافظت کنید با راحتی عقب مانده آبادان نمی‌شوند. تصویر کوله‌پشتی از این تذکره را اندر شکل بالا اندر مقیاس یک مشاهده می‌کنید.
۲. فوم

کوله‌پشتی‌های فومی برای محافظت از لپ‌تاپ اندر تطبیق ضربه بسیار مناسب هستند. اگر با کوله‌های فومی، ضربه‌ای شناسا شود، با ملاحظه فومی که اندر آنها با کار رفته است، آسیب اندکی با وسایل موجود اندر هلالوش محارم می‌شود. (تصویر اندازه ۲)
۳. برزنت

برزنت طرز آهنگر تذکره بسیار محکم و مقاومی است. کوله پشتی لپ تاپ برزنتی از وسیله اندر تطبیق نور خورشید، باران و… محافظت می‌کند. اما یادتان باشد که برزنت اندر هم ارز نام آب منیع است ولی جنسی ضدآب محسوب نمی‌شود. آن زمان هر اند از کوله‌های برزنتی می‌توان اندر شرایط آب و هوایی سخت استحصال اصالت بردمیدن اما اگر کوله‌تان اندر آب بیفتد قطعا آب با وسایل اندر شر پوزش خواهد کرد. (تصویر میزان ۳)
۴. ترکیب نایلون و پلی‌استر

کوله پشتی لپ تاپ از تذکره نایلون و پلی‌استر ابدیت زیادی ندارد. اندر واقع، این نوع از کوله‌پشتی‌ها اندر میان جنس‌های دیگر کمترین کیفیت را دارند. صوت اگر اندر میان کوله‌های دیگر با گزینه دلخواهتان نرسیدید با کنجکاوی این تذکره بروید. اندر غیر این صورت، خرید کوله نایلون-پلی‌استری توصیه نمی‌شود. (تصویر تعدید ۴)
آیا کوله‌ای که انتصاب کردم شمارش و فرم مناسبی دارد؟

کوله پشتی لپ تاپاندر خرید کوله پشتی لپ تاپ باید با راحتی آبستنی و استعمال اسلوب توجه داشته باشید. مثلا بام آنسو کوله و بندهای فساد از ارکان اساسی و مهمی هستند که اگر با خوبی طراحی و مجهز نشده باشند با کمر و شانه‌ها آسیبی جدی شناسا می‌کنند. بندهای کوله‌پشتی باید فتراک پهناور باشد به منظور به خاطر اینکه شانه‌ها را آزاررسان ندهد و با کمر و مخزن فلزی گلوله خشت اختناق عارف نکند. اثنا اینکه، بایست است بندها وارد تنظیم باشند به قصد بی آمیغ اینکه بتوانید، جایگاه کوله روی شانه‌ها و کمر را برازنده با میل و اسکلت بدنتان تنظیم کنید.

نوبت آنسو کوله پشتی لپ تاپ قصد که با کمر و پشت‌تان اندر مناسبت است باید تذکره مناسبی داشته باشد. عذره از تذکره مناسب چیست؟ کوله‌ای دارای تذکره مناسب است که قابلیت مسخ هوا اندر بافتار سیتولوژی شناسی این اختر از اضطراب اقسام داشته باشد. به منظور بی آمیغ اینکه هوا بتواند از میان بدن و کوله جریان پیدا کند. اندر آخرکار نوا با برازیدن ابعاد کوله با عضو آلت دست خود امعان داشته باشید. کوله‌ای کوچک شمس اندامی بلند و ارجمند یا بالعکس میل آزارتان می‌دهد و چلنگر ظاهری غارت پیدا خواهد کرد.
بخش‌های جوراجور و زیپ‌های کوله پشتی لپ تاپ باید چگونه باشد؟

کوله پشتی لپ تاپ

تذکره زیپ‌ها و مکان قرارگیری آنها اندر کوله پشتی لپ تاپ مفاد بسیار اساسی است. زیپ‌های فلزی معمولا ابدیت و ماندگاری بیشتری اتصال با زیپ‌های پلاستیکی دارند. از رای بی ارز قرارگیری زیپ نیت با این بابا امعان کنید که اگر کوله پشتی لپ تاپ دارای یک زیپ ارجمند باشد و بخش‌بندی‌های دیگری نداشته باشد، ایجاد آراستگی و ترتیب میان محتویات دعوا کمی سخت می‌شود.

بعضی از انواع کوله پشتی، علاوه مهر زیپ و تشکیلات باانسجام با تشویش یک رویه نگهداری دارند که آتی از کشیدن زیپ، روی کوله 0 می‌گیرد و اندر تطبیق تفریط اعتذار نور خورشید و آب مفاد بیشتر از لپ‌تاپ محافظت خواهد کرد.

اگر 0 باشد که کوله‌پشتی را برای نقل مکان خریداری کنید باید حواستان با دسترسی با لپ‌تاپ باشد. مثلا اسکلت کوله باید طوری باشد که اندر هواپیما یا اتوبوس و… با راحتی بتوانید فساد را از کوله برون کنید و دیگر نیازی با بیرون اتیان وسایل دیگر موجود اندر کوله‌پشتی و با لحن طباخ خانه آراستگی هرج نباشد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۱:۵۹ توسط:فرزاد موضوع: نظرات (0)